Referencie

od podnikateľov, ktorým pomohli moje elektronické knihy alebo individuálne konzultácie

Petra je odborníčka a človek s veľkým srdcom. To že svoju prácu miluje vidno nielen na jej nadšení, ale aj na výsledkoch, ktoré dosahujú tvorcovia ktorým pomáha. A to je výsledkom toho, že pomoc tvorcom vníma ako poslanie.
LenkaZa oblôčkom
Vďaka odborníčke Petre Rusnákovej som nastúpila dlhú cestu rozvoja mojej firemnej stratégie. Môžem len odporúčať. Profesionálny prístup, ľudskosť, zrozumiteľnosť. Verím, že jej dobre mienené rady padnú v mojej firme na úrodnú pôdu a že sa tak značka Hodváb Monika stane vyhľadávanou práve medzi výnimočnými ženami.
MonikaHodváb Monika
Veľmi rada by som chcela poďakovať Petre Rusnákovej - Som handmade tvorca za poskytnuté marketingové sedenia a podporu pri začínajúcej handmade tvorbe. Petra je profík, veľmi milá a ústretová osôbka. Dostala som rady na nezaplatenie vďaka ktorým môj sen - Keramický ateliér Veron nabral nový smer.
VeronikaKeramický ateliér Veron
Milá Petra, oslovujem Vás takto „familiárne“, pretože od začiatku, keď som sa pohrávala s myšlienkou predávať svoje výrobky na facebooku, mi bola Vaša stránka blízka. Musím povedať, že mi Vaše tipy veľmi pomohli pri mojich prvých online krokoch. Vďaka nim som videla možnosti, ako začať a hlavne ako sa rozvíjať. Každý deň sa teším na ďalšie úlohy, ktoré Vy vytvárate vo svojom voľnom čase a na úkor iných povinností či svojho relaxu. Chcem Vám preto poďakovať! Dúfam, že sa Vám bude vo Vašej profesii aj osobnom živote dariť a budete v online priestore rozdávať takúto pozitívnu energiu aj naďalej!
Patrícia
Pozdravujem vás. Moja cesta handmade tvorcu sa začala deň pred Silvestrom 2019, dnes je to presne rok. Prvý výrobok som predala v januári 2020. Keď som spustila FCB Fan page a prišla mi prvá objednávka, boli to také motýliky v žalúdku 🙃. Veľmi mi pomohol ebook "Zarabajte online predajom handmade výrobkov". Krok za krokom som študovala knihu a vyplnovala pracovný list. Potom aj ebook "Ako usporiadať handmade kurz". Prekvapivo našla som si v nej naozaj veľa užitočných rád a všetky som využila. Tento rok som sa naozaj výrazne posunula. Založila som si teda web, zriadila si "kolónky" v rodinnej s.r.o. a splnila si sen o ktorom som nevedela,že snívam 😂. Mám aj kalendár a handmade témy na celý rok... Odhliadnuc o svetovej situácie, toto bol šupa handmade rok !
LenkaDemande Art
Chcem, aby ste vedeli, že to čo robíte má obrovský zmysel a význam 🙂 Teším sa priazni svojích prvých i stále pribúdajúcich fanúšikov mojej tvorby, no zatiaľ to bolo všetko tak rýchle a tak „nekoordinované“. Chystala som sa dať tomu u mňa „formu“, po tom čo prejde ten predvianočný tajfún :-), aj keď som vlastne presne ešte nevedela ako. A Vaša výzva prišla, ako čerstvý vietor do plachiet a presný kompas s ktorým sa presne nasmerujem.
Mia
Zdravím vás Peťka. Pred časom som si zakúpila e-book a stále som nadšená. Stále sa ku knihe vraciam a čerpám z nej. Moja práca je šitie pre bábätka. Začala som šiť len pred pár mesiacmi. Šiť som pôvodne začala pred x rokmi ako samouk a po 20 rokoch som sa k nemu vrátila v decembri minulého roka. Aktívne šijem od apríla tohoto roku. A verte či nie, dnes mám dni šitia plné, čakaciu dobu mesiac a môžem si povedať, že šitie je moje živobytie. Jedno je ale dôležité, v mnohom mi ozaj pomohli vaše rady ako na to. Ďakujem.
MartinaTeorya.sk
Dostávam sa postupne podľa vašich pokynov ďalej a ďalej a veľmi mi to pomáha. Som rada, že sme spolu mohli mat minulý rok tie dve hodiny konzultácie. Musím uznať, že všetko, čo ste mi povedali a poradili ma poháňa vpred a pomáha mi to v prezentácii mojej tvorby, ktorá je kľúčová aby som mohla aj viac predávať a prezentovať sa. Keďže minulý a asi aj tento rok je čo sa týka predaja odkázaný len na internetový predaj, veľmi mi všetky informácie od vás pomohli, takže ešte raz vám DAKUJEM 🙂
Ľubica
Dobrý deň pani Rusnáková, minulý týždeň som si zakúpila Váš e-book Instagram pre handmade tvorcov. Výborne spracované, jednoducho popísané a vysvetlené. Aj keď sa nevenujem(e) handmade tvorbe, ale predaju drogérie a kozmetiky, e-book je inšpiratívny aj pre nás, najmä keď sa snažíme rozbehnúť si firemný insta profil.
LuciaMagano.sk
Dobrý deň Peťka, ďakujem za e-book, je naozaj skvelý 👌👌. Jeden z najlepších, aký som v poslednej dobe čítal. Jednoducho, výstižne, praktický popísané jednotlivé kroky aj s názornými ukážkami. Naozaj TOP, vlastne doteraz som ho čítal a nemohol som sa od neho odtrhnúť. Dnes teória a zajtra idem na prax 😊.
Štefan